|
Першість ліцею з настільного тенісу5 жовт. 2017
![]() Хлопчики: І місце - Євдокімов Данііл,11 мат ІІ місце – Соколов Ярослав, 9 гум ІІІ місце – Ковальчук Володимир, 11 мат. Дівчата: І місце – Марчук Діана, 9ек ІІ місце – Сбітенкова Вікторія , 9мат ІІІ місце – Одінцова Анастасія,10 мат Вітаємо! Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |