|
«Партиципаторне бюджетування»19 вер. 2017
![]() Дніпровські депутати ухвалили програму «Партиципаторне бюджетування» на 2016-2020 роки. Партиципаторне бюджетування, або бюджет участі, дає можливість дніпрянам вирішувати, на що саме слід витрачати бюджетні кошти. За задумом авторів, це зробить роботу місцевої влади більш прозорою. Містяни можуть подавати до міськради заявки з описом проектів, які, на їхню думку, варто реалізувати в місті. Далі дніпряни самі вирішують, чи втілювати пропозицію. Ознайомитись можно за посиланням: Пункти голосування:
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |