|
Святкова хода "Я люблю Дніпро!"9 вер. 2017
![]() Ліцеїсти, батьки та вчителі ліцею завжди із задоволенням беруть участь у заходах, присвячених місту нашої мрії. Сьогодні на честь Дня міста відбувається мегамасштабна святкова хода за участю акторів та аніматорів. Учні та педагогіи ліцею вже отримали багато яскравих вражень та незабутніх емоцій. На обличчях посмішки, в руках повітряні кульки, в серці любов до рідного міста! Святкуємо День народження улюбленого нашего Дніпра та радіємо цікавим заходам, які відбуваються сьогодні.
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |