|
Звіт кафедр.23 черв. 2017
Одним із провідних напрямків роботи педколективу ліцею №100 є робота методичних предметних комісій. Доброю традицією стали «Звіти кафедр» наприкінці року, під час яких керівники методичних комісій та всі бажаючи педагоги розповідають про свою роботу на протязі навчального року. Звіти за 2016-2017 н.р. пройшли у творчій зацікавленій атмосфері. Адже у ліцеї працюють педагоги високого рівня, які прагнуть поділитися з колегами своїми здобутками та досягненнями. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |