|
День здоров'я в тунельної балці.9 черв. 2017
Змагання проводились за такими видами: підтягування, футбол, стрибки, конкурс каш, виготовлених на багатті. Каши, плов, сосиски на грилі – все було дуже смачно. Ліцеїсти одержали заряд здоров’я та бадьорості. А кожна команда одержала грамоту. Молодці! Ще фото за посиланням: https://goo.gl/photos/X7GAcEoHxDw8CXgUA
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |