|
"Використання хмарних середовищ"6 черв. 2017
![]() Вже багато років впровадження інноваційних технологій - один з пріоритетних напрямків розвитку ліцею № 100. Різноманітні курси, тренінги, майстер-класи, семінари систематично проводяться на базі нашого навчального закладу. Педагоги ліцею підвищують рівень своєї майстерності у ДОІППО, ЦІППО, НАПН, на курсах та семінарах різного рівня. Впровадження хмарних технологій у НВК-ліцеї № 100 розпочалось ще у 2012 році. Учителі ліцею Мотурнак Є.В. та Ніколаєв Т.Г. отримали сертифікати тренерів курсу Microsoft "Учителі в онлайні", провели такі курси на базі ліцею та майстер-класи по Україні. У наступний час хмарні технології використовуються педагогами ліцею для роботи у хмарному методичному кабінеті ліцею, проведення он-лайн опитувань, створювання завдань для учнів тощо. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |