|
Уроки психології.30 трав. 2017
![]() Шкільний психолог Лук'янюк Я.В. провела зустріч з майбутніми шестикласниками. Заняття виявилося продуктивним і насиченим. Діти писали листи "без п'яти хвилин" п'ятикласникам, в яких давали поради і ділилися своїм досвідом пройденого шкільного шляху. Також у ліцеїстів була можливість задати всі запитання майбутньому семикласникові. Все це важливо, цікаво і корисно. Найчастіші і важливі питання стосувалися дружби і відносин. Ось деякі листи (без прізвищ, зберігаємо анонімність). Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |