|
Міські змагання «Старти надій».18 трав. 2017
![]() Від нашого ліцею взяла участь збірна команда 7-их класів. В районному етапі команда посіла І місце. В міському етапі - 5 місце. Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |