|
Публічна презентація ліцею28 квіт. 2017
На презентації були присутні учні ліцею, батьки, педагоги, працівники освіти та представники громадськості міста Дніпро. Під час презентації, було показано фільм про ліцей, який змонтували педагоги ліцею разом з учнями. Після перегляду фільму гості вирушили на екскурсію по школі, яка завершилась відкритим уроком хореографії. За відгуками почесних гостей, їх враження від дня, проведеного у ліцеї № 100 дуже яскраві та приємні.
Новини10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() 5 лип. 2024 Конкурс-захист наукових проектів «STEM Olympic Games». ![]() Всі новини |