|
День Захисника Вітчизни у 7ек класі18 жовт. 2016
![]() командиром 39-ої територіальної мотопіхотної роти Шульгою Олегом Анатолійовичем. На цій зустрічі ліцеїсти побачили шматки снарядів, а, доторкнувшись до них, змогли відчути всю небезпеку, яку несе війна. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |