|
«Уперед, козачата!»17 жовт. 2016
Напередодні свята Захисника Вітчизни в ліцею проходило свято «Уперед, козачата!». Було дуже цікаво. Потім були проведені змагання для учнів 5-х класів за 3-ма номінаціями: · «Ведун» - оцінка теоретичних знань з теми « Козацтво». · «Впоряд» - оцінка вмінь виконувати стройові вправи і проходити маршем з піснею. · «Веселі старти». Усі учні показали вміння виконувати завдання завдяки міцної дружбі. За результатами найбільш спритними виявились учні 5 ек2 (класний керівник Щасна Ж.М.) і 5 мат (класний керівник Деміденко О.А.). учні 5ек1 (Крайнєва Т.М.) отримали І місце у конкурсі «Впоряд». Кожна команда отримала нагороду – футбольний м’яч та інші призи від спонсорів. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |