|
Психопрофілактичні заняття "Ми - команда"13 черв. 2016
![]() Психологом, Лук'янюк Я.В., проведено психопрофілактичні заняття для підлітків 7 матем. класу "Ми - команда" з елементами тренінгу. Під час роботи проходило активне навчання за допомогою придбання і осмислення життєвого досвіду, який моделюється в міжособистісному взаємодії за допомогою ігор і усвідомлюється в ході дискусії. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |