|
Змагання-квест «День сім’ї»27 трав. 2016
![]() Наш ліцей представляла команда учнів 6-ек класу. Основний напрям змагань - закріплення навичок ОБЖ. За кожною командою були закріплені представники поліції, які активно допомагали дітям проходити етапи. За успішну участь у змаганнях ліцеїсти отримали смачний приз - морозиво. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |