|
Парад зірок25 трав. 2016
23 травня 2016 року відбулось свято "Парад зірок"
Як завжди за традицією в травні наприкінці року проводиться свято «Парад зірок». Протягом навчального року учні брали участь у олімпіадах усіх рівнів, конкурсах, фестивалях, успішно захищали проектні роботи в малій академії наук (МАН), отримали призові місця в проектах «Школа своїми руками» (І місце), «Здоровий Я» (ІІ місце). Кожен переможець отримав свою нагороду. Почесними грамотами і подяками були нагороджені учні та вчителі за номінаціями:
На свято були запрошені учні 5-10 класів, які із задоволенням подивились концерт після нагород та пораділи успіхам своїх однокласників. Ще фото за посиланням:https://goo.gl/photos/YLNypp3ZG9ReYm4D9 https://goo.gl/photos/69ZFeMy8a2PjwxYu5 Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |