|
Конкурс креативних фото-колажів18 трав. 2016
![]()
У березні 2016 року відбувся районний конкурс креативних фото-колажів між шкільними командами лідерів Жовтневого району. Команда нашого ліцею запропонувала роботу у якій показала різноманітні сторони ліцейського життя – учбові, естетичні, волонтерські, ігрові та ін. проекти.
Фото-колаж нашого ліцею виборов ІІІ місце серед команд району
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |