|
Команда ліцею - призер турніру з фінансової грамотності20 квіт. 2016
![]() Всі переможці та учасники були нагороджені заохочувальними призами – та відзначені дипломами й подяками Дніпропетровської облдержадміністрації. Вітаємо команду ліцею у складі: Вергун Ліза (10 ек), Чередник Дарина (10 ек), Севрюкова Катерина (9 мат), Шевченко Юлія (10 ек). Підготували команду до участі у турнірі учитель економіки Біла Ганна Федорівна та учитель інформатики та економіки Ніколаєв Тарас Генадійович.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |