|
Обласна олімпіада з економіки3 лют. 2016
![]() Вітаємо команду ліцею у складі: Севрюкова Катерина (9 математичний) - ІІ місце Запара Олексій (9 математичний) - ІІІ місце Онасенко Маргарита (9 математичний) - ІІІ місце Рудзей Андрій (10 економічний) - ІІ місце Мосейчук Кирило (10 економічний) - ІІ місце Волочай Єгор (10 математичний) - ІІІ місце Бабенко Олексій (11 математичний) - ІІІ місце та керівників Білу Ганну Федорівну та Ніколаєва Тараса Геннадійовича!
Більш детально за посиланням на сайті duep.edu
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |