|
Свято Василя та Меланки в ліцею №10016 січ. 2016
Цього року в нашому ліцею дуже широко і цікаво відзначаються свята різдвяного циклу. 14 січня 2016р. артистична бригада 8 с-м. класу, класний керівник Маціяко В.Є., підготувала святковий вертеп. Майже всі учні нашої школи були долучені до яскравих традицій. Все були в захваті від віршів та пісень, від артистизму та гумору щедрувальників. Першій день старого Нового року, насправді, видався наповненим яскравими враженнями для глядачів та учасників. Ще фото можно подивитися за посиланням: https://goo.gl/photos/2s49jtDUk9XaeVki8
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |