|
Знайомство з військовою кафедрою НГУ30 лист. 2015
Вони ознайомилися з роботою і будовою танка, бронетранспортера та стрілецької зброї. Учні збирали та розбирали автомати під наглядом викладача військової кафедри. Всім сподобався цей захід. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |