|
Всеукраїнський тиждень безпеки дорожнього руху18 лист. 2015
![]() Зокрема, були оновлені куточки безпеки, проведені бесіди з учнями. 13 листопада було проведено урок за темою: «Безпека на дорозі –безпека життя». Перед учнями 4-5-х класів виступила агітбригада ЮІД ліцею. Ця подія стала важливою віхою щодо виховання у учнів навичок безпечної та цивілізованої поведінки. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |