|
Конкурс «Формула успіху»16 лист. 2015
![]() Команда ліцею зустрілась із збірною шкіл Жовтневого району у рамках конкурсу «Формула успіху». Нажаль, ліцеїсти поступились суперникам у запеклій боротьбі. Але наша команда все ж вийшла у фінал конкурсу. Бажаємо успіху! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |