|
Нечаєва Мар’яна – дипломант конкурсу «Голос Країни»6 лист. 2015
![]() 1 листопада в Київському університеті ім.Гринченка відбулась олімпіада «Голос Країни». Учениця 5 ек. класу Нечаєва Мар’яна посіла 4 місце та отримала приз за «Музичність та художній образ». Мар’яна виконала пісню Лари Фабіан «Je T'aime». Вітаємо тебе, Мар’яно, з таким значним успіхом! Сподіваємось, ще на раз будемо поздоровляти тебе з новими нагородами! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |