|
День визволення Дніпропетровська25 жовт. 2015
Учні ліцею №100 завжди активно беруть участь у святкуванні цієї дати. Цього року теж вібулися патріотичні заходи до цієї події. 23 жовтня учні 8-х класів поклали квіти до пам’ятника воїнам інженерних військ, який знаходиться на набережній. Вони вшанували пам'ять тих, хто своїм героїзмом забезпечив перемогу над фашистськими загарбниками. В бібліотеці к цієї даті підготували виставку. До цієї дати були підготовлені та випущені стінгазети, присвячені героям війни та героям АТО.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |