|
Осінній ярмарок9 жовт. 2015
![]() Так і в цьому році він відбувся 9 жовтня. Діти як завжди із задоволенням до нього готуються: печуть смачні пироги, торти, тістечка та інші страви. В ярмарку приймають учать і батьки. Як це відбувалось в цьому році ви можете побачити на фото: А далі ви можете подивитися, як проходив осінній ярмарок у 2014 році:
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |