|
Конкурс математиків "Я рахую краще за інших!"8 жовт. 2015
![]() 1 жовтня відбувся цікавий конкурс математиків "Я рахую краще за інших!". у 6 ек класі призери: Складнікова Єлізавета - Гран прі, У 5 эми класс: ![]() ![]() Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |