|
День знань2 вер. 2015
Радісно та урочисто пройшло у ліцеï Свято Першого дзвоника.
Учні 11-х класів привітали першокласників з першим днем у школі та вручили ïм подарунки. К.Ю. Приймаков, голова постійної комісії Дніпропетровської мiськоï ради з питань освіти, молоді та спорту, розповів ліцеїстам про свою програму модернізації закладів освіти та побажав ліцеїстам вдалого навчального року. За ініціативою Каміля Юрійовича у ліцеï вже встановлено 5 камер відеоспостереження та виконано ремонт асфальтового покриття. Планується ремонт даху та футбольного поля, організація безкоштовних гуртків з іноземних мов, інформатики та робототехніки. Директор ліцею Рижікова І.О. подякувала батькам та педколективу за сумлінну співпрацю у справі виховання підростаючого покоління. Вона побажала 11-класникам стати гідними, свідомими, успішними громадянами своєї країни, а першокласникам – добре вчитися та підготуватися до присвячення у ліцеїсти. Повітряні кульки улетіли в небо, а перший дзвоник покликав всіх на уроки.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |