|
Спектакль МНС21 трав. 2015
![]() 20.05 ліцеїсти молодших і середніх класів стали глядачами захоплюючого спектаклю МНС, який пройшов у Будинку вчителя. Діти ще раз отримали урок того, як поводитися в небезпечних ситуаціях, а актори театру нагадали їм, як діяти в умовах, коли є небезпека природних явищ і навчили бути обережними.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |