|
Подарунки обдарованим учням16 січ. 2015
![]() Ті учні, які посіли кращі місця за рейтингом, отримали подарунки від ліцею №100 та Жовтневої районної ради. Учні дуже зраділи солодким подарункам, а адміністрація ліцею бажає, щоб учні, які не тримали подарунки, доклали більше зусиль у новому році. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |