|
Науково-практична конференція початкових класів27 трав. 2015
![]() У молодшій школі відбулась науково-практична конференція серед початкових класів. Діти розповідали про дуже цікаві дослідження, які вони проводили з батьками. Юні дослідники протягом року вивчали природні та технічні закономірності, спостерігали за тваринами та рослинами. За результатами оцінювання журі розподілили місця таким чином: I місце - Балакунів Ілля (3-В) з науково-дослідною роботою «Фотоапарат з сірникової коробки - пинхол». Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |