|
"День Довкілля"27 квіт. 2015
![]() 25 квітня учні разом з учителями прибирали сквер Кирила та Мефодія для того, щоб зробити наше місто ще краще. Наш ліцей протягом року підтримує чистоту у цьому сквері, прибираючи сміття та опалі вітки. Ліцеїстів дуже турбує чистота нашого міста! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |