|
Семінар з енергоефективності8 квіт. 2015
![]() 23 березня у Дніпрпетровській академії при президенті України відбувся семінар для школ проекту "Енергоефективні школи - третя хвиля". Ліцей N 100 бере активну участь у енергозберігаючому проекті, який є ініціативою енергетичної компанії ДТЕК та Дніпропетровської облради. На семінарі представники компанії вручили школам - учасникам подарунки: три конструктори з фізики та підручники. На семінарі виступили в.о.голови обласної ради Анатолій Павлович Адамський, заступник міського голови Крупський Анатолій Федорович, представники ДТЕК, інститута місцевого розвитку та компаній з енергосервісу. ![]() ![]() ![]() Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |