|
Свято весни10 бер. 2015
У всіх класах ліцею відбулися святкові вистави, конкурси, концерти, чаювання до Міжнародного жіночого дня. Учні заспівали пісні своїм мамам та бабусям, подарували виготовлені власноруч на уроках художньої праці листівки та поробки. Особливо вразили мам дошки з петриківським розписом. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |