|
"Педагогічні здобутки Дніпрoпетровщини"30 бер. 2015
![]() 25 березня в обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулась обласна виставка-презентація "Педагогічні здобутки Дніпрпетровщини", присвячена 75-річчю інституту. У виставці взяли участь школи, дошкільні заклади та відділи освіти Дніпропетровської області. Педагоги ліцею №100 представили на виставці 32 методичні посібники за напрямками "Створення інноваційного простору", "Продуктивні технології навчальної діяльності", " Здоров'язберігаючі технологіі", "Виховна робота для розвитку креативної особистості". Родзинкою нашої експозиціі стали учнівські роботи: " Збірка творчості Юлії Шевченко, учениці 9 класу, збірки творів 5 та 6 класів, збірки наукових учнівських конференцій 2014 та 2015 років. Наш ліцей представив на виставці свій досвід із упровадження програми "Універсал-4" окремою експозицією. Виставку та конференції у її межах відвідали багато освітян області, які отримали безліч задоволення та нової інформації. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |