|
Веселі карамелі13 бер. 2015
![]() Нещодавно учні 5-х та 6-х класів побували на екскурсії до магазину-майстерні «Веселі карамелі», яку організувала вчитель І.О.Меюс. Дуже цікаво було спостерігати за роботою унікальних майстринь, що вручну виготовляють смачні карамельні ласощі. Вразило те, що на Україні лічені одиниці таких спеціалістів. Всі, хто хотів, спробували смачні карамельки. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |