|
Виставка ляльок22 січ. 2015
22 січня учні відвідали історичний музей, де українські майстри представили більше 100 ляльок з фарфору, дерева, паперу та шерсті. Колекція розташована у трьох залах та складається як із самих ляльок, так і з вітрин, які демонструють шлях її створення. Серед ляльок є і казкові персонажі, і мешканці різних країн, і діти. Учням дуже сподобалось екскурсія. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |