|
Грамота обласного УОН29 січ. 2015
Ліцей нагороджено грамотою за виховання обдарованої молоді
Щороку учні ліцею №100 берут активну участь у конкурсі-захисті наукових проектів Малої академії наук. Ліцеїсти посідають призові міста та стають переможцями обласного та Всеукраїнського рівнів. За підтримку і виховання творчо обдарованої молоді та сприяння розвитку її таланту ліцей нагороджено грамотою обласного управління освіти та науки.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |