|
Похід до шпиталю15 січ. 2015
![]() Представники шкільного парламенту ліцею завітали до воїнів, що перебувають у шпиталі на в.Комсомольській, та вручили їм подарунки. Допомога та святкування залишили дуже добру пам'ять у серцях бійців. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |