|
День ліцеїста.17 груд. 2014
![]() 12 листопада 2014 року відьулося традиційне для нашего ліцею свято - День ліцеїста, або 100 днів в ліцеї. В цей день новоспечені п'ятикласники були офіційно присвячені в ліцеїсти, а найвидатнішим одиннадцятикласникам (переможці та призери олімпіад, відмінники) було вручено звання Бакалавра НВК-ліцею №100.Свято пройшло в дружній, позитивній атмосфері. Учні продемонстрували безліч номерів художньої самодіяльності,співали, а також станцювали вальс.
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |