|
Екологічний тренінг10 груд. 2014
![]() В рамках проекту "Енергоефективні школи", в якому бере участь наш ліцей, відбувся тренінг "Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення" на базі дніпропетровського ліцею-інтернату фізеко-математичного профілю при Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара. Учасникам тренінгу показали дуже цікавий екологічний урок, подарували роздатні матеріали до уроку, навчальний фільм та мультфільм. Перед освітянами виступив голова обласної ради Удод Є.Г. Він розповів про проекти з енергоефективності, які впроваджуються у нашій області. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |