|
Семінар-тренінг3 груд. 2014
![]() 02.12 у міському палаці дітей та юнацтва відбувся семінар-тренінг для членів шкільної преси за темою "Шкільна преса в системі медіа освіти". Ліцеїсти із задоволенням ознайомились з новою інформацією, яка стане корисною у їх роботі. Семінар проводила кафедра журналістики ДНУ. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |