|
Зустріч з героями19 лист. 2014
19 листопада в ліцеї відбулась зустріч з воїнами-учасниками АТО. Солдати розповіли учням про те, що пережили за останній час. Також ліцеїсти послухали розвовідь учнів, які приїхали з Донецької області про те, що вони бачили у воєнному шпиталі. Наші учні порадували воїнів виступами (пісні, вірші, балет). Також ліцеїсти запалили свічки та вшанували хвилиною мовчання загиблих людей. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |