|
Вітаємо17 лист. 2014
![]() Вітаємо Вікторію Борисенко, ученицю 11 математичного класу, яка посіла ІІ місце на міському конкурсі художнього читання! Також вітаємо її вчителя Кучеряву О.В. Також Вікторію було нагороджено книгами з "Бібліотеки російської класики". Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |