|
Грамота від міського голови12 лист. 2014
7 листопада наш ліцей відвідали почесні гості: заступник міського голови Лозенко Олена Валентинівна, начальник управління освіти та науки Дніпропетровської міської ради Сафронова Лариса Борисівна, начальник відділу освіти Жовтневого району Саніхова Галина Всеволодівна. Директора ліцею Рижікову Ірину Олексіївну нагородили грамотами міського голови. та міського управління освіти та науки "За вагомий внесок у розвиток освіти Дніпропетровщини". Ми дуже пишаємось нашим ліцеєм! Вітаємо Ірину Олексіївну з цим досягненням! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |