|
Похід до шпиталю6 лист. 2014
![]() 24 жовтня, у нашому ліцеї здійснювалась акція шефства над воїнами АТО, що перебувають у військовому шпиталі на вул. Комсомольській. Цьому передувала масштабна благодійна діяльність. На гроші, що були виручені на осіньому ярмарку, було закуплено тепло-білизну, продукти харчування та медичне устаткування. Усе це ліцеїсти вручили пораненим воінам з побажанням скорішого одужання. Також були поздравлені ветерани ІІ світової війни, адже акція співпала із річницею визволення міста. Воїни та персонал шпиталю висловили вдячність за увагу і подаррунки. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |