|
Легкоатлетичний пробіг5 лист. 2014
![]() У пробігу взяли участь школярі всіх загальноосвітніх навчальних закладів Жовтневого району. Незважаючи на морозну погоду учні пробігли відстань від Фестивального причалу до готелю "Дніпропетровськ". Такий пробіг влаштовується щорічно з метою вшанування визначної дати, популяризації фізичної культури та спорту серед учнів та підлітків. На заході були присутні представники обласної держадміністрації, обласного комітету з фізичної культури, міського управління у справах молоді та спорту, педагоги, учні та преса. Захід проводився з дотриманням всіх вимог та рекомендацій щодо занять фізичної культури на свіжому повітрі. Учень 11мат класу Шумов Микита увійшов до п'ятірки переможців забігу. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |