|
Благодійний ярмарок до Дня учителя3 жовт. 2014
![]() 1 жовтня в СЗШ №35 відбулося районне свято з нагоди Дня вчителя. У холі школи пройшов благодійний ярмарок поробок учителів. Виручені кошти направленні на підтримку поранених бійців української армії. За активну участь у справі допомоги українській армії ліцей нагороджено статуеткою «Мистецтво добра». Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |