|
Екскурсія до Діорами5 лист. 2014
![]() На честь святкування 71 річниці визволення м.Дніпропетровська, учні 11 мат класу на чолі із учителем історії Ю.В. Вовком відвідали 22 жовтня Музей-Діораму "Битва за Дніпро". Вони почули зворушливу розповідь про героїзм тих, хто найдорожчою ціною зміг перемогти в одній з найкривавіших битв у історії людства. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |