|
Обласні змагання з туризму30 вер. 2014
До дня туризму були проведені обласні змагання. У складі команди Жовтневого району, яка посіла ІІІ місце, виступала учитель фізкультури ліцею №100 Шаматрина Т. Г. Вітаємо Вас, Тетяно Георгівно! Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |