|
ПоЇздка до козацького осередку.22 жовт. 2014
![]() В суботу 18 жовтня управління внутрішніх справ Дніпропетровської області організувало для дітей - біженців з зони АТО цікаву екскурсію. Діти побували у с. Петриківка, де відвідали музей українського живопису та послухали українські пісні. Після цього вони відвідали казацькій хутор Галушківку, де на них чекало знайомство із справжньою казацькою культурою. Учням розповіли про їх звичаї та зброю. Подорож завершилась виставою вершників та відвідуванням казацьких страв. Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! ![]() 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження ![]() 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» ![]() Всі новини |