|
Батарейки "Київстар"21 жовт. 2014
Ліцей посів ІІ місце у міському екологічному конкурсі "Еко-зв'язок Київстар"
Дякуємо всім учням, батькам та педагогам, які взяли участь у проекі. Ми зібрали 96 кг батарейок! Акція продовжується!
Новини18 лип. 2024 Вступ на базі випускників 9 класів до ліцею МВС України!!! 10 лип. 2024 Енергоефективність та енергозбереження 5 лип. 2024 Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації» Всі новини |